Huisartsenpraktijk Groenenborg  


              

                                                  Dr. Demeulenaere


                                                  Dr. Dubois

Dennenlaan 96, 2610 Wilrijk

                                                  Dr. Herweyers

03/830 70 70

                                                  Dr. Meyvis


                                                  Dr. Sneyers


                                                  Dr. Van Dyck


  Maak afspraak via internet

Voor resultaten van onderzoeken en medische vragen kan u bij de artsen terecht tijdens onderstaand telefonisch spreekuur.

Dr. Peter Demeulenaere

Dr. Peter Demeulenaere

E-mail: peter@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag


Dinsdag


Woensdag


Donderdag11u00 - 12u00
             
Vrijdag11u00 - 12u00


Dr. Thomas Dubois

Dr. Thomas Dubois

E-mail: thomas@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag
15u45 - 16u00
Dinsdag
16u15 - 16u30
Woensdag
15u45 - 16u00
Donderdag

16u15 - 16u30

Vrijdag

14u45 - 
15u00


Dr. Koen Herweyers

Dr. Koen Herweyers

E-mail: koen@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag

19u30 - 20u00
Dinsdag12u00 - 12u30

Woensdag12u00 - 12u30

Donderdag

19u30 - 20u00
Vrijdag

12u00 - 

12u30



Dr. Alexander Meyvis

Dr. Meyvis Alexander

E-mail: alexander.meyvis@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag10u30 - 11u00

Dinsdag


Woensdag12u00 - 12u30 

Donderdag

14u30 - 15u00

Vrijdag 
14u30 - 
15u00

Dr. Han Sneyers

Dr. Han Sneyers

E-mail: han.sneyers@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag
14u00 - 14u30
Dinsdag12u00 - 12u30

Woensdag12u00 - 12u30

Donderdag


Vrijdag12u00 - 
12u30



Dr. Saskia Van Dyck

Dr. Saskia Van Dyck

E-mail: saskia@ha-groenenborg.be


VoormiddagNamiddagAvond
Maandag12u30 - 13u00

Dinsdag
15u30 - 16u00
Woensdag12u00 - 12u30

Donderdag
12u30 - 13u00

Vrijdag